Kolorowy Bal Karnawałowy

Podziel się

Na nasze zaproszenie odpowiedziało mnóstwo dzieci, które przybyły z Trójwsi i nie tylko , aby bawić się na Wielkim Balu Karnawałowym. A że był to bal przebierańców na parkiecie roiło się od pięknych i pomysłowych przebrań.
Bal był dla dzieci okazją, aby się wyszaleć, wyskakać w rytm muzyki, a przy tym wspaniale się bawić. W tańcach towarzyszyli dzieciom także niektórzy rodzice, co wywołało radość i uśmiech na twarzach małych przebierańców.
Animatorzy VIDES specjalnie na tę okazję przygotowali kilka wystrzałowych zabaw, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić dzieciom ten czas. Wielu z nich wprawiło się doskonale w rolę wodzirejów, porywających do tańca, wężyków i  innych wywijasów.

 

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji balu należą się panu Bogdanowi Ligockiemu, dyrektorowi Gimnazjum im Jana Pawła II w Istebnej oraz pani Dorocie Małyjurek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce Zapasiekach.

Dziękujemy rodzicom i bliskim, którzy zadbali o kolorowe ich przebrania, a w sposób szczególny dziękujemy wszystkim dzieciom za przybycie i wspaniałą zabawę.

Foto: K. Czyż i M. Łaszewski

Podziel się