
21 – 30.06. 2019 Dwie z naszych wolontariuszek postanowiły w wakacje trochę popracować. Spędziły kilka dni w Łodzi. Ich obowiązkiem było m.in. prowadzenie zajęć dla dzieci z Oratorium. Ten wyjazd z pewnością ubogacił je w cenne doświadczenia. Mogły w praktyce… czytaj więcej








